Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest idealny dla wszystkich kobiet, które marzą o paznokciach w pięknych kolorach, bez odprysków, odciśniętych części garderoby i zadrapań. Produkty do wykonywania tego zabiegu reklamowany jest jako lakier o trwałości żelu. Nie ma w tym zbytniej przesady. Efekt osiągany dzięki manicure’owi hybrydowemu to błyszczący kolor paznokci utrzymujący się nawet do trzech tygodni. Dodatkową zaletą jest fakt, że przy nakładaniu shellacu potrzebne jest jedynie lekkie zmatowienie płytki bez używania wytrawiaczy (jak na przykład przy metodzie akrylowej).
Dodatkową zaletą manicure’u hybrydowego jest utrzymywanie się aż do usunięcia preparatu takiej samej intensywności połysku jak w dniu jego nałożenia. Nie musisz się obawiać, że uszkodzisz lakier podczas codziennych czynności.
Lakierożele typu shellac mogą być z powodzeniem zastosowane zarówno na paznokcie rąk jak i nóg.

Przeciwwskazania:
Przy mocno zniszczonych paznokciach wykonanie zabiegu bez uprzedniej kuracji regenerującej może okazać się niemożliwe. Nie powinnyśmy się również decydować na manicure hybrydowy bezpośrednio po usunięciu sztucznych paznokci.

Czas trwania zabiegu: około 90 minut.