Zabiegi na okolicę oczu

Skóra wokół oczu jest cienka a przez to szczególnie wrażliwa. Starzeje się też dużo szybciej niż inne partie twarzy. Powodem wczesnego pojawiania się zmarszczek wokół oczu, często już na początku trzeciej dekady życia, jest znacznie wolniejsze krążenie krwi w tej okolicy a także obecność delikatniejszych niż w innych miejscach włókien kolagenu i elastyny. Niemały wpływ na powstawanie „kurzych łapek” ma też bogata mimika, promieniowanie UV, niekorzystne czynniki atmosferyczne, ale przede wszystkim niewłaściwa pielęgnacja lub zupełny jej brak.
Ze względu na dużą podatność na wszelkie niedoskonałości wokół oczu oprócz zmarszczek pojawiają się taż inne defekty – opuchlizna, cienie i „worki”, którym można przeciwdziałać za sprawą odpowiedniej pielęgnacji w gabinecie kosmetycznym i w domu.

W naszym salonie mamy do dyspozycji kilka rozwiązań różnych problemów związanych z defektami skóry wokół oczu. Po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami Twojej skóry dobierzemy właściwy zabieg lub ich kombinację.